شرکت فارس پلاستیک پویا

تولید نایلون و نایلکس با بهترین کیفیتنایلون چاپی اختصاصی

اصطلاح نایلون در صنعت روز دنیا و در بازار ایران نایلون، فیلم‌های دمشی بر پایه پلی‌اتیلن است که از ترکیب پلی‌اتیلن گرید سبک خطی و گرید سبک فیلم تولید شده‌اند. نرمی و چقرمگی از خواص مکانیکی مناسب در این پلیمرهاست که موجب تقاضای زیادی از طرف بازار مصرفی کشور شده است. مهم‌ترین کاربرد نایلون در ساخت فیلم‌های جمع شونده و بسته‌بندی، کیسه‌های تبلیغاتی و مواد پتروشیمی و نایلون‌های عریض است.

در صنعت روز دنیا، نایلون به دسته‌ای از پلیمرها با ساختار پلی آمیدی گفته می‌شود. نایلون اولین الیاف مصنوعی سنتزی بوده که از مهم‌ترین و پرکاربردترین اعضای این خانواده در صنعت می‌توان نایلون 6 و نایلون 6.6 را نام برد.

–  طرح اختصاصی ( دسته موزی )

موارد استفاده: در بوتیک‌ها و فروشگاه‌های بزرگ و مراکز خرید وهمچنین برای شرکت‌ها در همایش‌ها ونمایشگاه‌های معتبر، برای بسته بندی محصولات و تولیدات کارخانجات و مراکز صنعتی، تولید وچاپ انواع نایلون بسته بندی زغال، آرایشی بهداشتی و داروخانه‌ای

–  طرح و چاپ مورد نظر بر روی کیسه های نایلون با سایز و ضخامت دلخواه، بهترین کیفیت و چاپ تا 6 رنگ بر اساس خواسته مشتریان

مشخصات :

*  قیمت مناسب

*   استحکام بالا

*   مواد نو

*   مقاومت مطلوب

*   تعداد دلخواه (تعداد نایلون در هر کیلوگرم بستگی به ابعاد و ضخامت جنس دارد)

*   چاپ 1 الی 6 رنگ

*   در رنگبندی‌های متنوع (همچنین این مجموعه توانایی تولید این نایلون ها را به صورت شفاف (بدون رنگ ) و رنگی دارا می باشد. )

*   سایزهای متنوع و دلخواه (سایز این نایلون ها متنوع می باشد واین مجموعه توانایی تولید این نایلون ها را در ابعاد مختلف وبه صورت رول یا پاکت دارا می باشد)

–  این محصول نایلونی ما در سایزهای ۳۵*۲۵، ۴۰*۳۰، ۴۵*۳۵، ۵۰*۴۰، ۵۵*۴۵، و سایزهای سفارشی قابل تولید می باشد.

–  نایلون‌ها میتواند در مدل‌های بدون کاست وبغل کاست تولید شوند.

–  هزینه ساخت کلیشه بستگی به نوع طرح و اندازه سفارش دارد.

توجه: حداقل سفارش برای چاپ تک رنگ 150 کیلو و چاپ دو رنگ 200 کیلو و به ازای اضافه شدن رنگ چاپ مقدار سفارش نیز به همین نسبت اضاف میشود.

بسته بندی این محصول:

نایلون چاپی فارس پلاستیک پویا در کیسه‌های 20کیلویی بسته‌بندی می‌شود و روی کیسه آن سایز نایلون درج می‌شود.

ویژگی ها:

استفاده از بهترین مواد اولیه پتروشیمی که همین سبب می شود محصول محکم شود، دوخت پذیری خیلی خوبی داشته باشیم و محصول براق و لطیف باشد. یکی از مهمترین خواسته‌های مشتریان پوشش کامل نایلون می‌باشد، استفاده از بهترین رنگ‌ها (مستربچ) برای زمینه‌ی نایلون باعث پوشش دهی بالا در آن می‌شود. ما از بهترین مرکب برای چاپ این محصول استفاده می‌کنیم و یکی از دلایل کیفیت چاپ ما به خاطر استفاده مرکب درجه یک است، لازم به ذکر است ما از دستگاه چاپ فلکسو برای چاپ این محصول استفاده می‌کنیم، همچنین از طرح های بسیار متنوع و رنگ های متنوع برای چاپ این محصول استفاده می‌کنیم. به دلیل استفاده از ماشین آلات روز، دوخت نایلون چاپی تضمینی است و با ضریب خطای بسیار کمی فرایند دوخت و برش انجام می‌شود

نایلون چاپی فارس پلاستیک پویا را از کجا می توان تهیه کرد؟

شما می‌توانید با کارخانه تماس گرفته یا بصورت حضوری به کارخانه مراجعه نمایید و از طریق کارخانه به صورت مستقیم خرید کنید یا از طریق سفارش آنلاین در سایت سفارش خود را ثبت نمایید.

زمان تحویل برای طرح‌های آماده که کلیشه دارند: 10 روز کاری
زمان تحویل برای طرح‌های جدید که کلیشه ندارند: 2 هفته کاری
البته در پاره ای از مواقع با توجه به شرایط متفاوت این زمان ممکن است کوتاه تر یا بلندتر نیز گردد.

نحوه ارسال محصول:

ارسال محصولات فارس پلاستیک پویا از کارخانه به صورت های مختلف انجام می شود:

1. مشتری راننده خودش را برای دریافت محصولات میفرستد.

2. به درخواست مشتری و از طریق باربری بار ایشان ارسال میگردد.

3. به درخواست مشتری ماشین دربستی گرفته و مستقیم بار را به آدرس مشتری میفرستیم.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر حتما با ما تماس بگیرید ، تا به بهترین شکل ممکن در این زمینه دانسته‌هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

جهت دریافت آخرین وبهترین قیمت ها تماس بگیرید....