شرکت فارس پلاستیک پویا

تولید نایلون و نایلکس با بهترین کیفیتنایلکس چاپی اختصاصی

چنانچه بخواهیم فیلم‌هایی از جنس پلی‌اتیلن به روش فیلم دمشی داشته باشیم، با ضخامت‌های پایین و کاربردهای ویژه، بهترین گزینه مواد پلی اتیلن سنگین است. این فیلم‌ها که نوعاً نیز خشک و ضربه‌پذیر هستند و از لحاظ محدوده ضخامت در طبقه‌بندی پایین‌تری قرار می‌گیرند، به فیلم نایلکس معروف شده‌اند. تعدادی از خواص مکانیکی نایلکس‌ها نسبت به نایلون‌ها در محدوده پایین‌تری قرار می‌گیرد؛ مانند چقرمگی کمتر، شکنندگی بالاتر، شفافیت کمتر و.... عده‌ای دیگر رفتارهای آن مانند توانایی تولید فیلم خیلی نازک، تعداد در کیلوگرم، مواد افزودنی کمتر و ... را دلایل اصلی تقاضای بالای آن در بازار مصرفی کشور می‌دانند.

در كشور ما نایلكس همان فیلم پلی اتیلن سنگین است كه بیشتر به شكل پلاستیك های ركابی فروشگاهی مورد مصرف قرار می گیرد. در كشورهای دیگر نایلكس یا نایلون به این معنا نیستند. مواد تشكیل دهنده نایلكس اغلب فقط پلی اتیلن سنگین نیست ولی حداقل ٨٠ درصد‏ مواد تشكیل دهنده آن سنگین است و بقیه پلی اتیلن سبك است كه دلیل استفاده این ٢٠ درصد مابقی، خاصیت براقی، دوخت پذیری بهتر و لطافت آن است.

در گذشته بیشتر پلاستیك های فروشگاهی و كیسه زباله ها تشكیل شده از پلی اتیلن سبك بودند كه این روزها جای خود را به سنگین یا همان نایلكس خودمان داده اند.

اما تفاوت نایلكس و نایلون

تفاوت نایلون و نایلكس در ظاهر این است كه نایلون شفاف و براق و نرم است ولی نایلكس خشك و مات و در تولید، نایلكس را می توان با ضخامت بسیار كم و فوق العاده نازك كه تعداد هر برگ در یك كیلو زیاد است تولید كرد اما برای نایلون به این راحتی نمیتوان جنس نازك تولید كرد.

–  طرح اختصاصی ( دسته رکابی )

برای نایلكس می توان محصولات زیر را مثال زد:

*   كیسه زباله

*   نایلكس های فروشگاهی (که می تواند دسته رکابی یا موزی باشد ولی در اکثر موارد بصورت دسته رکابی است)

*   كیسه فریزر

*   سفره یکبار مصرف

عمده‌ترین کاربردهای نایلکس

*   کیسه‌ حمل میوه و مواد غذایی

*   کیسه‌ فریزری

*   سفره‌ یکبار مصرف

*   دستکش‌ یکبار مصرف

*   کیسه‌ زباله

*   روپوش دندانپزشکی و آرایشگاه ‏ها

–  طرح و چاپ مورد نظر بر روی کیسه های نایلکس با سایز و ضخامت دلخواه، بهترین کیفیت و چاپ تا 6 رنگ بر اساس خواسته مشتریان

مشخصات :

*  قیمت مناسب

*   استحکام بالا

*  مواد نو

*   مقاومت مطلوب

*   تعداد دلخواه (تعداد نایلکس در هر کیلوگرم بستگی به ابعاد و ضخامت جنس دارد)

*   چاپ 1 الی 6 رنگ

*   در رنگبندی‌های متنوع (همچنین این مجموعه توانایی تولید این نایلکس ها را به صورت شفاف (بدون رنگ ) و رنگی دارا می باشد. )

*   سایزهای متنوع و دلخواه (سایز این نایلکس ها متنوع می باشد واین مجموعه توانایی تولید این نایلکس ها را در ابعاد مختلف وبه صورت رول یا کیسه دارا می باشد)

–  این محصول نایلکسی ما در سایزهای 30 * 23, 35 * 28, 40 * 30, 45 * 37, 55 * 45, 65 * 55, 75 * 65 و سایزهای سفارشی قابل تولید می باشد.

–  نایلکس‌ها معمولا کاست دار هستند ولی در برخی موارد تولید بدون کاست نیز امکان پذیر می باشد.

–  هزینه ساخت کلیشه بستگی به نوع طرح و اندازه سفارش دارد.

توجه: حداقل سفارش برای چاپ تک رنگ 150 کیلو و چاپ دو رنگ 200 کیلو و به ازای اضافه شدن رنگ چاپ مقدار سفارش نیز به همین نسبت اضاف میشود.

بسته بندی این محصول:

نایلکس چاپی فارس پلاستیک پویا در کیسه‌های 20کیلویی بسته‌بندی می‌شود و روی کیسه آن سایز نایلکس درج می‌شود.

ویژگی ها:

استفاده از بهترین مواد اولیه پتروشیمی که همین سبب می شود محصول محکم شود، دوخت‏پذیری خیلی خوبی داشته باشیم و محصول براق و لطیف باشد. یکی از مهمترین خواسته‌های مشتریان پوشش کامل نایلون می‌باشد، استفاده از بهترین رنگ‌ها (مستربچ) برای زمینه‌ی نایلون باعث پوشش دهی بالا در آن می‌شود. ما از بهترین مرکب برای چاپ این محصول استفاده می‌کنیم و یکی از دلایل کیفیت چاپ ما به خاطر استفاده مرکب درجه یک است، لازم به ذکر است ما از دستگاه چاپ فلکسو برای چاپ این محصول استفاده می‌کنیم، همچنین از طرح های بسیار متنوع و رنگ های متنوع برای چاپ این محصول استفاده می‌کنیم. به دلیل استفاده از ماشین آلات روز، دوخت نایلون چاپی تضمینی است و با ضریب خطای بسیار کمی فرایند دوخت و برش انجام می‌شود.

نایلکس چاپی فارس پلاستیک پویا را از کجا می توان تهیه کرد؟

شما می‌توانید با کارخانه تماس گرفته یا بصورت حضوری به کارخانه مراجعه نمایید و از طریق کارخانه به صورت مستقیم خرید کنید یا از طریق سفارش آنلاین در سایت سفارش خود را ثبت نمایید.

زمان تحویل برای طرح‌های آماده که کلیشه دارند: 10 روز کاری
زمان تحویل برای طرح‌های جدید که کلیشه ندارند: 2 هفته کاری
البته در پاره ای از مواقع با توجه به شرایط متفاوت این زمان ممکن است کوتاه تر یا بلندتر نیز گردد.

نحوه ارسال محصول:

ارسال محصولات فارس پلاستیک پویا از کارخانه به صورت های مختلف انجام می شود:

1. مشتری راننده خودش را برای دریافت محصولات میفرستد.

2. به درخواست مشتری و از طریق باربری بار ایشان ارسال میگردد.

3. به درخواست مشتری ماشین دربستی گرفته و مستقیم بار را به آدرس مشتری میفرستیم.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر حتما با ما تماس بگیرید ، تا به بهترین شکل ممکن در این زمینه دانسته‌هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

جهت دریافت آخرین وبهترین قیمت ها تماس بگیرید....